Česky English Deutsch
Deutsch English Česky
Kurzy praktické apiterapie

Kurzy praktické apiterapie Alexandra Barkova - Jak si pomoci sám

Včelí dům a Nadace Mariánská pořádají intenzivní kurzy apiterapie. Kurzy jsou určeny pro osoby, které trpí vážnými, často doživotními problémy a jejich léčba a dojíždění do Včelího domu by pro ně byly příliš nákladné. Kurz je určen i pro ty, kdo mají vrozené dispozice k níže uvedeným diagnózám a chtějí těmto problémům předejít. A také pro ty, kteří chtějí zvýšit mentální, fyzickou i pohlavní výkonnost.

 

Základ každého kurzu je jeden prodloužený víkend od pátku do neděle, v pátek od 16 hodin a v sobotu a v neděli od 9:00 do 15:00. Vše pod vedením zkušeného diplomovaného apiterapeuta Alexandra Barkova.

Místo konání

Včelí dům – Mariánská u Jáchymova

Obsah kurzů

  1. Seznámení se včelími produkty, se zaměřením na ty, které budete v péči o svoji osobu používat. Způsoby a varianty použití, receptury a aplikace.
  2. Komplexní práce s Vaší diagnózou, vč. dietologie.
  3. Seznámení se včelařením. Dle aktuálního počasí a roční doby i s praktickými ukázkami.

Lektor

Diagnózy vhodné pro absolvování kurzu 16.11. - 18.11.2018

Ostatní diagnózy - upřesnění vždy podle zájemců

Rozděleno do skupin se shodným nebo velmi podobným léčebným postupem.

Cena kurzu

9.900,- Kč

Úhrada

Úhradu kurzu proveďte po obdržení potvrzení Vašeho přihlášení dle instrukcí po vyhlášení kurzu. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení Vaší registrace.

Kontakt a přihláška

E-mail: info-ZAVINOVADLO:vcelidum.cz

Telefon: 602 833 244

Přihlášky pro kurz 16.11. - 18.11.2018 (Dna, reumatická onemocnění, artrozy, artritidy) zasílejte elektronicky na výše uvedený e-mail do 10.11.2018. Pozdější přihlášky budou možné pouze po osobní dohodě.

 

Nezávazné přihlášky pro dosud nevyhlášené diagnózy a termíny zasílejte též elektronicky na výše uvedený e-mail, ale s uvedením Vaší zájmové diagnózy. Minimální počet osob v kurzu je 5. Po naplnění minimálního množství účastníků jedné skupiny diagnóz bude kurz vyhlášen.

Další informace

Pro účastníky kurzu a pro jejich rodinné příslušníky terapie v rámci výuky zdarma.

 

Nadstavbové rozšíření a prohloubení znalostí v oborech gastroenterologie, fyziologie, somatologie, reflexní terapie, fyzikální terapie po individuální dohodě možné. Lekce povedou zkušení lektoři.

 

Připravujeme pro Vás také lekce včelaření pro začátečníky, víkendové včelaře i pro pokročilé. Kurzy povede Alexandr Barkov.

 

Individuální plán studia po dohodě možný.

 

Ubytování a stravování v objektech Včelího domu možné.

Tento web používá k poskytování služeb soubory cookies (více informací).

Tento souhlas po Vás vyžaduje Evropská unie.

Nesouhlasím Souhlasím